Zeka Oyunları

0/1

Zeka Oyunları

Cocogirl Gizli Nesneler Cocogirl Gizli Nesneler Kızlar bazı nesneleri kaybetmiş görünüyor. Onları bulmalarına yardım etmek ister misiniz ? O hâlde hemen kızlara yardımcı olmak için oyuna başlayın. Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Çilek kız oyunları iyi eğlenceler diler.

Bilgi Yarışması : Yalan Dünya Bilgi Yarışması : Yalan Dünya Kanal D'nin sevilen dizilerinden olan Yalan Dünya dizisi hakkında size sorulan sorulara en kısa sürede cevap vererek oyunu tamamlayıp en yüksek skora ulaşmaya çalışıyorsunuz. Size sorulan soruları cevaplayınca puanlar kazanıyorsunuz. Çilek kız oyunları iyi eğlenceler diler.

Yalan Dünya Dizisi 7 Fark Bulmaca Yalan Dünya Dizisi 7 Fark Bulmaca Sevilerek izlenen dizi Yalan Dünya'nın size 2 farklı resmi verilecek. Bu resimlerin aralarındaki farkları en kısa sürede bularak oyunumuzu tamamlıyoruz. Bakalım en kısa sürede kim bitirecek oyunu? Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Çilek kız oyunları iyi eğlenceler diler.

Zekanızı Test Edin Zekanızı Test Edin Fizik kurallarından az çok anlıyorsanız bu oyun size basit gelecektir. Bu oyunumuzda oka benzeyen lazerlerle atış yapıp kare yerlerle birleştiriyorsunuz ve bir çizgi oluşuyor. Tüm kareleri ve okları bitirip oyunu tamamlıyorsunuz ve diğer seviyelere geçiyorsunuz. Oyunu mouse ile oynayacaksınız. Çilek kız oyunları iyi eğlenceler diler.

Mahjong Zeka ve Mantık Mahjong Zeka ve Mantık Bu oyunumuzda size verilecek karelerdeki aynı resimlerden 2 tane olanları bulup onları yok ediyoruz. Giderek zorlaşmaktadır oyun. Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Çilek kız oyunları iyi eğlenceler diler.

Zeki Lipton Bardağı Zeki Lipton Bardağı Zeki Lipton bardağı adlı oyunumuzda akıllı çay bardağına sorular soracaksınız. Bakalım sorularınızı cevaplayabiliyor mu? Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Çilek kız oyunları iyi eğlenceler diler.

Kenan Işık - KMOi Kenan Işık - KMOi ATV ekranlarında Kenan Işık tarafından sunulan bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster'de yarışmak istiyorsanız siz de bu oyundan çok zevk alacaksınız. Gerçek sorular ile kendinizi test etmek hiç de zor değil. Oyunu mouse ile oynuyorsunuz. Çilek kız oyunları iyi eğlenceler diler.

Maya Dilimli Yapboz Maya Dilimli Yapboz Oyuna "Play" tuşuna basarak başlayabilirsiniz. Maya dilimli yapboz isimli eğlenceli zeka oyunumuzda yapmanız gereken doğru yapboz parçalarını birleştirerek resmi tamamlamaya çalışmak. Oyunu "Mouse" u kullanarak oynayabilirsiniz. İyi eğleceler.

Akvaryumda Balıkları Bul Akvaryumda Balıkları Bul Akvaryumda Balıkları Bul adlı oyunumuza "Play" butonuna tıklayıp giriş yapınız ve karşınıza çıkan akvaryumdan, yukarıda sizlere gösterilen balıkları bulmaya çalışın. Dikkat gerektiren bu oyunda çok eğlencekesiniz ve zamana karşı yarışacaksınız. Oyun "MOUSE" ile oynanıyor.

Yeşil Top-Kırmızı Top Kardeşliği Yeşil Top-Kırmızı Top Kardeşliği Yeşil Top-Kırmızı Top Kardeşliği adlı zeka oyunumuza hoşgeldiniz. Oyunumuza "Continue" ve "Play" butonlarına tıklayarak giriş yaptıktan sonra oynayacağınız bölümü seçin ve oyuna başlayın. Oyundaki amacımız, bazen yeşil topları bazen de kırmızı topları biraraya getirmek ve zaman zaman da bu iki renge ait cisimleri birbirine kavuşturmaktır. Oyunumuz "MOUSE" ile oynanıyor.

Bahçe Sulama Oyunu Bahçe Sulama Oyunu Haydi arkadaşlar bu kavurucu sıcak yaz günlerinde bahçemizi sulayalım. Böylece birçok türden meyve sebzeleri yetiştirelim. Oyunumuza "Start" butonuna tıklayarak giriş yapıyoruz. Amacımız, suyu daha çok meyve ve sebze tohumuna ulaştırmaktır. Oyun "MOUSE" ile oynanıyor.

Caillou Buz Taşıma Caillou Buz Taşıma Caillou sıcak yaz günlerini untturmak için sizlerle birlikte soğuk buz kütlelerini taşıma macerasına atılııyor. Öyleyse sizler de Caillou' ya yardım edin ve bu maceraya ortak olun. Oyunumuz "Yön Tuşları" ile oynanıyor. Amacımız, buz kütlelerini alıp karşı tarafa götürmek ve bunu aşağıya düşen bloklara yakalanmadan yapabilmek. Bir buzu bıraktıktan sonra tekrar başlangıç noktasına dönüp yeni buz kütleleri taşımalısınız.

Tom ve Jerry Macerası Tom ve Jerry Macerası Tom ve Jerry adlı sevimli kahramanlarımız yeni bir oyun ile sizlerle birlikte. Oyunumuza ''Play'' butonuna tıklayarak giriş yapıyoruz. Jerry ve arkadaşlarının yer aldığı resimlerde, sağ tarafta bulunan objeleri resim içinde bulmaya çalışacaksınız. İlk bölümlerde kolayca bulabileceğiniz objeler, bölümleri geçtikçe daha da zor bir şekilde bulunmaya başlayacak. Her bir objenin sizlere +100 puan kazandırdığı oyunumuzda, bütün objeleri bulduğunuz taktirde, bir sonraki seviyeye geçeceksiniz. ''MOUSE'' ile oynanan oyunumuzda,herkese iyi eğlenceler dileriz.

Tavuk Çiftliği Fark Bulma Tavuk Çiftliği Fark Bulma Tavuk Çiftliği Fark Bulma adlı oyunumuza hoşgeldiniz. Oyunumuza ''Play'' butonuna tıklayarak giriş yaptıktan sonra, karşınıza, aynı manzaraya ait, arasında 7 fark olan iki resim çıkacaktır. Amacımız bu iki resim arasındaki farkları bulmak ve bir sonraki bölüme geçmektir. Oyun alanının alt tarafında bulunan sayaçtan, kaç tane daha fark bulmanı gerektiğini ve puanınızı ögebilirsiniz. Oyun ''MOUSE'' ile oynanıyor.

Yaramaz Tavşanlar Yaramaz Tavşanlar Yaramaz Tavşanlar adlı oyunumuza ''Next'' butonuna tıklayarak giriş yaptıktan sonra, oyunda yapmanız gereken tek şey, sizlere gösterilen havuç, çiçek ve hediye kutusu gibi sembolleri, sizlere verilen kısa bir süre içerisinde bulmak olacaktır. Her bölümden sonra oyun biraz daha zorlaşıyor. Oyunumuz ''MOUSE'' ile oynanıyor.

Sünger Bob Elma Yolu Sünger Bob Elma Yolu Sünger Bob yeni bir oyun ile sizlere merhaba diyor. Oyunumuza "Play Game" butonuna tıklayarak giriş yapıyoruz. Amacımız, hareket halinde olan elmayı, çubuklar yardımıyla yönlendirerek Sünger Bob' a ulaştırmaktır. İlk olarak çubukların yönünü ayarlayıp da "Space-Boşluk" tuşuna basarsanız elma harekete geçecek ve çubuklara verdiğiniz şekillerle, elmayı Sünger Bob' a ulaştıracaksınız. Bölümleri geçtikçe işiniz daha da zorlaşacak. Oyunumuz "MOUSE" ve "Space-Boşluk" tuşu ile oynanıyor. kizoyunlari.biz herkese iyi eğlenceler diler.

Şirin Baba Hafıza Şirin Baba Hafıza Şirin Baba Hafıza Oyunu ve Şirin Baba Hafıza oyunlarının en güzellerini Kız oyunları cilekkizoyunlari.org'da oyna.

Ben 10 Hafıza Kartları Ben 10 Hafıza Kartları Ben 10 Hafıza Kartları oyunumuzda kartların eşlerini en hızlı şekilde bulmaya çalışacağız.İyi eğlenceler.

0/1