Yemek Oyunları

0/3

Yemek Oyunları

Aşçı Dora Aşçı Dora Sevimli kızımız Kaşif Dora, en güzel yemekleri yapmak için mutfağa giriyor. Ona yardım etmelisiniz. Tüm gerekli malzemeler tezgahta mevcut. Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Çilek kız oyunları iyi eğlenceler diler.

Meyve Salatası Meyve Salatası Meyve salatası oyunumuzda envai çeşit meyve ile güzel bir salata yapıyoruz. Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Çilek kız oyunları iyi eğlenceler diler.

Tavuk Yemeği Tavuk Yemeği Tavuk yemeği oyunumzda akşama tavuk yemeği pişirip güzel bir ziyafet sofrası hazırlayacaksınız. Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Çilek kız oyunları iyi eğlenceler diler.

Fırında Ördek Tarifi Fırında Ördek Tarifi Bu oyunumuzda fırında ördek tarifini öğreneceksiniz. Nasıl yapıldığını merak ediyorsanız hemen oyunumuzu oynamaya başlayarak hem fırında ördek yapın hem de nasıl yapıldığını öğrenin. Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Çilek kız oyunları iyi eğlenceler diler.

Piknik Malzemeleri Piknik Malzemeleri Piknik malzemeleri adlı oyunumuzda size verilen malzemeler ile piknikte atıştırmalık yemekler yapacaksınız. Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Çilek kız oyunları iyi eğlenceler diler.

Sue Japon Yemekleri Sue Japon Yemekleri Sue ile beraber muhteşem Japon yemekleri hazırlayın. Sağ alt köşedeki butonlardan üsttekine tıkladıktan sonra çıkan pencerenin altındaki butona tıklayarak oyuna başlayın. Oyun MOUSE ile oynanıyor.

Hamburger Yapmayı Öğreniyoruz Hamburger Yapmayı Öğreniyoruz Hamburger Yapmayı Öğreniyoruz adlı oyunumuza "Play" butonlarına tıklayarak başlayın ve sizlere verilen malzemeleri,, gözterilen işaretler doğrultusunda sırasıyla işleme koyun. Unutmayım, gelecek müşteriler sizden lezzetli hamburgerler bekliyor. Öyleyse elimizi çabuk tutalım ve müşterileri bekletmeyelim. Oyun "MOUSE" ile oynanmaktadır.

Lezzetli Pizza Malzemeleri Lezzetli Pizza Malzemeleri Lezzetli Pizza Malzemeleri oyunumuza "Play" butonuyla giriş yapınız ve sol taraftaki butonlar sayesinde göze en hoş gelen pizzayı, kendi göz zevkinize göre şekillendirin. Oyun "MOUSE" ile oynanıyor.

Köy Kahvaltısı Hazırlama Köy Kahvaltısı Hazırlama Her zaman özlem duyarız güzel bir köy kahvaltısı yapmaya. Bu özlemi dindirmek için Köy Kahvaltısı Oyunumuz size yardımcı olacaktır. Oyuna "Play" butonlarına tıka-layarak giriş yaptıktan sonra, sizlere verilen işaretleri takip edin ve lezzetli bir kahvaltı hazırlayın. Oyun "MOUSE" ile oynanıyor.

Fırında Tavuk Yapma Oyunu Fırında Tavuk Yapma Oyunu Fırında Tavuk Yapma Oyunu' muza "Play" butonlarına tıklayarak giriş yaptıktan sonra, lezzetli bir tavuk yapmak tamamen sizin elinizde. Yapmanız gereken işlemler oyun alanının  sol üst tarafında gösterilecektir. Fırında yapacağınız tavuk yemeğini çeşitli soslarla daha lezzetli bir hale getirebilir ve bu sayede yemeği yiyecek olan kişilerin övgüsünü kazanabilirsiniz. Oyun "MOUSE" ile oynanıyor..

Monster High Dondurma Yapma Monster High Dondurma Yapma Kahramanımız Monster High, bu kez dondurma işine girişiyor ve en lezzetli dondurmaları, sizlerin de yardımıyla hazırlamaya kararlı. Yapmanız gereken işler, sizlere gösterilecektir. Oyun "MOUSE" ile oynanıyor.

Dutlu Yaş Pasta Hazırla Dutlu Yaş Pasta Hazırla Dutlu Yaş Pasta adlı oyunumuza "Play" butonuyla giriş yaptıktan sonra yapmamız gereken ilk iş, oyun alanının karşı tarafındaki MAVİ DOLABA tıklayarak ordaki tabakların üzerine tıklamak ve bu tabakları bizlere belirtilen yerlere yerleştirmektir. Daha sonrasında sizlere verilen işaretleri takip ederek, Dutlu Yaş Pastayı rahatlıkla hazırlayabileceksiniz. Oyun "MOUSE" ile oynanıyor.

Sebzeli Biftek Yapma Sebzeli Biftek Yapma Sebzeli Biftek Yapma Oyunumuzda lezzetli bir yemek yapma işine koyulacaksınız. Fakat hiçbir zorluk yaşamayacaksınız. Çünkü oyunda yapmanız gereken herşey sizlere gösterilecektir. Tek yapmanız gereken,bu yönergeleri takip etmek. Herbir aşamayı, belli bir zamanda yapmanız gerekiyor. Oyunumuz "MOUSE" ile oynanıyor.

Dürüyenin Güğümleri Müzikli Yapboz Dürüyenin Güğümleri Müzikli Yapboz Severek izlediğimiz Dürüyenin Güğümleri dizi filminin müzikli yapboz oyunu üç seviyeden oluşuyor ve biz bu üç seviyeyi en kısa zamanda tamamlayıp oyunu bitirmeye çalışacağız.Kız oyunları oynanır.iyi eğlenceler.

Kalpli Pizza Kalpli Pizza Saranında yardımıyla malzemeleri kullanarak talimatları izlemelisin. Kontrol için mouseyi kullanabilirsin.Enfes bir kalpli pizza yapın.

Yaban Mersinli Kek Yaban Mersinli Kek Tereyağlı ve yabanmersinli bir kek yapacağız. Kekimizin tarifi özel ve gizli bir tariftir ve bizde sizlerle paylaşıyoruz. Oyunda bize söylenenleri yerine getirmemiz kekimizi yapmamızı sağlayacaktır.

Meyveli Tost Meyveli Tost Yemek yapmayı çok sevdiğiniiz biliyouz. Ama hızlı yemeklerdende hoşlanıyorsunuz. En hızlı ve lezzetli yemeklerden biri tost yapmaktır.

Öğle Yemeğine Hazırlık Öğle Yemeğine Hazırlık Öğle Yemeğine Hazırlık Güzel kız bugün öğle yemeği için bir arkadaşına söz verdi. Onunla çıkacağı yemekte çok güzel olmasını sağlayın. Kıyafetlerini, saçlarını ve makyajını seçin ve onun hazırlanmasına yardım edin.

0/3