Bebek Öpücügü

Ağlayan Bebek Ağlayan Bebek Ağlayan Bebek Oyunu ve Ağlayan Bebek oyunlarının en güzellerini Kız oyunları cilekkizoyunlari.org'da oyna.

Anaokulu Öpücüğü Anaokulu Öpücüğü Anaokulu öğretmeni ile sevgilisini çocuklara görünmeden öpüştürmeye çalışacaksın.

Bakıcı Büyükannem Bakıcı Büyükannem Bakıcı Büyükanne, kendisine emanet edilen bebeklere sizlerin yardımıyla en iyi şekilde bakmaya çalışacak. Sizlerin de büyükanneye yardım etmeniz gerekiyor. Oyunda yapmanız gereken işler, sizlere işaretlerle gösterilecektir. Oyunumuza ''Play'' butonuna tıklayarak giriş yapıyoruz. Oyun ''MOUSE'' ile oynanıyor.

Barbie Hayat Öpücüğü Barbie Hayat Öpücüğü Barbie hasta olmuş.Hemşiresi onun hastalığını kontrol etmek için yanında oturuyor.Barbie nin sevgilisi Ken hemşireye yakalanmadan Barbie yi öpmesi gerekiyor.

Bebeğimi Uyutuyorum Bebeğimi Uyutuyorum Bebekleri çok severiz ve bebeklerimizi büyütürken de, Onlar için her türlü zorluklara katlanırız. Bebeklerimizi yetiştirirken, her annenin yaşadığı en büyük sorunlardan biridir bebeğin uyku düzeni. Onların en rahat ve sağlıklı şekilde uyuması için, güzel beşikler alırız, rahat ve konforlu yataklar ayarlamaya çalışırız. Gözlerinin ışıktan rahatsız olmaması için, tüllü beşikler buluruz. Bebeğimi Uyutuyorum adlı oyunumuzda da, bebeğimiz için en güzel beşiği seçebilir ve rahat uyuması için bebeğimize en rahat giysileri giydirebiliriz. Oyun alanının sağ tarafında bulunan butonlar yardımıyla, bebeğimizi en rahat ve sevimli şekilde giydirebilir, çeşitli oyuncaklarla O' nu mutlu edebilir ve hatta bebeğimizin ten rengini bile ayarlama imkanı bulabiliriz. ''MOUSE'' ile oynanan bu güzel oyunumuzda, iyi eğlenceler

Bebek Babası Bebek Babası Bebeklere bakması için anneleri çocuklarını babaya bırakıyor ve onun yaptığı tek şey süt vermek hızlı olun ve çocukları ağlatmayın iyi eğlenceler...

Bebek Bakıcılığı Bebek Bakıcılığı Bebek bakıcısı olarak işe alındınız ve artık evdeki bebek ne isterse kısa zaman dilimi içinde ona yetiştirmeniz gerekiyor. Bunun içinevin çeşitli odalarındaki nesneleri toplayın ve bebeğe götürün. Bebeğin ağlaması ancak bu şekilde duracaktır. Evde başıboş dolaşan bir de köpek var ona da yakalanmamaya özen gösterin. Eğer sizi görürse havlar ve bebeğin daha da çok ağlamasına neden olur.

Bebek Bakıcısı Bebek Bakıcısı Bebek Bakıcısı Oyunu ve Bebek Bakıcısı oyunlarının en güzellerini Kız oyunları cilekkizoyunlari.org'da oyna.

Bebek Bakıcısı 2 Bebek Bakıcısı 2 Yaramaz bebeğe bakmaya çalışıyrosunuz iyi eğlenceler.

Bebek Bakıcısı Nicole Bebek Bakıcısı Nicole START GAME diyerek oyuna başlıyoruz.Daha sonra bebeğin ihtiyaçlarına göre mama,yemek ve altını değiştirme gibi bebek bakım görevlerini yerine getirmeye çalışıyoruz oyun Mouse kullanarak oynanıyor. Kız Oyunları cilekkizoyunlari.org ta oynanır.İyi eğlenceler..

Bebek Bakımı 2 Bebek Bakımı 2 Sizin kreşinize gelen bebeklerin bakımını yapın.

Bebek Bakma Bebek Bakma Bebek Bakma oyunumuza hoşgeldiniz. Anne ve babalar, sizlere güvendiği için bebeklerini teslim edecekler ve sizler de bebekleri yatağına yatırdıktan sonra, onların ijtiyaçlarını karşılamaya çalışacaksınız ve oyun alanının alt tarafında bulunan bakım ve besleme butonlarıyla sorunu bebklerin sorununu çözmeye çalışacaksınız. Oyunumuz ''MOUSE'' ile oynanıyor.

Bebek Bakma 2 Bebek Bakma 2 Birbirinden sevimli iki bebeğin bakımını uygun bir şekilde yapmalısın.Yyoğun bir gün olacak. Bebeklere zamanında yemek vermeli ve altlarını temizlemelisin. Bebekler ile ilgilenerek ağlamamaları için onların memnun kalmalarını sağlaman gerekiyor. Eğer iyi bir bebek bakıcısı isen diğer seviyelere geçersin. İyi eğlenceler..

Bebek Banyoda Bebek Banyoda Bebek banyo etmeyi çok seviyor.Banyo etmesinde bebeğimize yardımcı olunuz.

Bebek Banyosu Bebek Banyosu Bebeklerin en önemli ihtiyaçlarından biridir banyo ihtiyacı. Her ne kadar bu ihtiyaçlarını dile getiremeseler de, belirli periyortlarla bizler, Onlar' ın bu ihtiyaçlarını gidermek durumundayız. Bebek Banyosu adlı oyunumuzda, bebeklerimizi yıkamanın bir ön alıştırmasını yapacağız. Oyunumuza ''OK'' butonuna tıklayarak giriş yapınız ve oyun içindeki yönlendirmeleri takip ederek, bebeğimizi yıkama işlemlerini gerçekleştirin. Böylece bebeğimizin memnun kalmasını sağlayın. Oyunumuz ''Mouse'' ile oynanıyor.

Bebek Banyosu Oyunu Bebek Banyosu Oyunu Bebek Banyosu Oyunumuzda ilk olarak bebeğimizin banyosunu hzırlayın, daha sonra suyu iyice köpürtün ve bebeğimizin canını yakmadan, O' nu güzelce yıkayın. Banyodan çıkardıktan sonra saçlarını fön makinasıyla kurulayın ve elbiselerini giydirip oyunu tamamlayın. Oyun "MOUSE" ile oynanıyor.

Bebek Bratz Bebek Bratz Bebek Bratz Oyunu ve Bebek Bratz oyunlarının en güzellerini Kız oyunları kcilekkizoyunlari.org'da oyna.