Macera Oyunları

0/1

Macera Oyunları

Şila ve Pepee Macera Şila ve Pepee Macera Bu oyunumuzda Şila ve Pepee'nin yol maceralarında onlarla birlikte oluyoruz. Oyunu W,A,S,D tuşları ile oynayacaksınız. Aman! yoldaki tuzaklara dikkat edin ki onlar ölmesin. Çilek kız oyunları iyi eğlenceler diler.

Köpek Balığı Macerası Köpek Balığı Macerası Çılgın köpek balığını siz kontrol edeceksiniz ve denizdeki herşeye zarar vermesini sağlayacaksınız. Oyunu yön tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Çilek kız oyunları iyi eğlenceler diler.

Hapishane Kaçkınları Hapishane Kaçkınları Bu oyunumuzda hapishane kaçaklarına ders vermeniz gerekiyor. Onları bir güzel dövmelisiniz. Oyunu yön tuşları ve X,Z tuşları ile oynayacaksınız. Çilek kız oyunları iyi eğlenceler diler.

Bomberman Bomberman Bomberman oyunumuzda sizi yok etmeye çalışan yaratıkların geldiği yollara bomba koyarak patlatıyoruz. Oyunu boşluk ve yön tuşları ile oynuyoruz. Çilek kız oyunları iyi eğlenceler diler.

Mario Gökyüzü Macerası Mario Gökyüzü Macerası Mario'nun bu macerasında prensese ulaşmak bir hayli zor. Mario'ya yardım ederek bulutların üzerinde yaratıklara dikkat ederek prensesi kurtarmak için bulutlardan hoplaya zıplaya geçeceksiniz. Oyunu yön tuşları ile oynayacaksınız. Çilek kız oyunları iyi eğlenceler diler.

Askeri Tatbikat Askeri Tatbikat Askeri tatbikat adlı oyunumuzda amacınız düşman terörist askerleri etkisiz hale getirmek için pusu kuruyorsunuz ve bu pusuda tüm teröristleri öldürüyorsunuz. Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Çilek kız oyunları iyi eğlenceler diler.

Çılgın Korsanlar Çılgın Korsanlar Çılgın korsanlar oyunumuzda amacınız korsan suratları fırlatarak düşmanlarınızı tek tek vurarak en yüksek puana ulaşmak. Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Çilek kız oyunları iyi eğlenceler diler.

Top Zombiler Top Zombiler Zombileri öldürüp top şekline sokuyoruz ve daha sonra onları hedeflere fırlatarak hedefi vurmanız gerekmektedir. Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Çilek kız oyunları iyi eğlenceler diler.

Gerçek Makyaj 3 Gerçek Makyaj 3 Kız Oyunları Siztesi cilekkizoyunlari.org iyi eğlenceler diler.

Hızlı Gonzalez Hızlı Gonzalez Hızlı Gonzalez Oyunu ve Hızlı Gonzalez oyunlarının en güzellerini Kız oyunları cilekkizoyunlari.org'da oyna.

Sünger Bob Panik Sünger Bob Panik Sünger Bob Panik Oyunu ve Sünger Bob Panik oyunlarının en güzellerini Kız oyunları cilekkizoyunlari.org'da oyna.

Perili Köşk Perili Köşk Orjinal ismi: Haunted House. Perili Köşkten çıkış yolunu bulmaya çalışın.

Kahraman Çocuk Kahraman Çocuk Kahraman Çocuk üç tekerlekli bisikletiyle şehre korku salanların peşine düşüyor. Bisikleti yön tuşlarıyla kontrol ediyoruz. Z ile ateş ediyoruz, X tuşu ile turbo moda geçiyoruz. Sizin daha ileriye ulaşmanızı sağlamak için bölüm sonlarında mutlaka alışveriş yapın. İyi eğlenceler.

Bart BMX Bart BMX İki farklı modda oynayabileceğiniz keyifli bir bisiklet oyunu. Bisikleti yön tuşları ile kullanıyoruz. Yönünü değiştirmek için enter tuşuna basabilirsiniz. Yine havadayken akrobatik hareketler yapmak için 1-8 arası tuşları kullanabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Scooby Bisiklet Yarışı Scooby Bisiklet Yarışı Scooby ile mumya arasındaki amansız bisiklet yarışına katılın, heyecana ortak olun.

Sinek Avla Sinek Avla Sinek Avla New game yazan yere tıklayın. Fare ile temizlikçi kadını yönlendirin ve sinekleri avlamaya çalışın

Yaramaz Bebekler Yaramaz Bebekler Süper bebekler ile birlikte yaramazlık yapıyorlar istersen onlara yardım et ve yaramazlık yapmalarını sağla.

Sevimli Müzisyen Sevimli Müzisyen Sevimli müzisyen çıkacağı konserde çok göz alıcı olmalı. Ona en çok yakışan kıyafetleri, ayakkabıları ve takıları seçin, saçlarını yaparak konsere hazırlayın.

0/1