Winx Deniz Kızı

Winx Deniz Kızı oyunu 9798 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 8 puan. Oyun Oyna

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Winx Deniz Kızı Winx Deniz Kızı ; Winx Deniz Kızı adlı oyunumuzla, Winx kızlarımız sizlere yeniden merhaba diyor. Winx Deniz Kızı adlı oyunumuza, sol tarafta bulunan ''PLAY'' butonuna tıklayarak giriş yapıyoruz. Daha sonra Winx kızlarımızdan biri olan ''Mermaid Layla resmine'' tıklayıp, Layla' yı seçiyoruz ve oyunumuza başlangıç yapıyoruz. Oyunumuzdaki amacımız Layla' yı ''Sağ ve Sol Yön Tuşları'' ile yönlednirip, ''Space-Boşluk'' tuşu ile yüzdürerek bitiş noktasına ulaştırmaktır. Beş hakkımızın olduğu oyunda, canımızın bitmemesi için balıklardan ve diğer deniz canlılarından kaçmalıyız. Ayrıca, yüzdüğümüz esnada, karşımıza çıkacak olan değerli taşları, kalpleri ve yelpazeleri toplayalım. Böylece can ve puanlar kazanalım. kizoyunlari.biz, sizlere çok heyecanlı olan bu macerada, iyi eğlenceler diler.


Oyun Oyna

ReklamlarWinx Deniz Kızı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Winx Yıldız Bulma Winx Yıldız Bulma Winx Yıldız Bulma adlı oyunumuza hoşgeldiniz. Oyunumuza ''Start'' butonuna tıklarak giriş yapınız. Amacımız, oyun alanı içinde yer alan yıldızları bulup tıklamak. Sağ alttaki oklara tıklayarak, diğer resimlere geçiş yapabilirsiniz. Oyunumuz ''MOUSE'' ile oynanıyor.

Winx Sihirli Saldırı Winx Sihirli Saldırı Winx Sihirli Saldırı oyunumuzda winx sihirli saldırı oyununu oynayacağız.Cici Kızların Sitesi

Winx Puzzle Winx Puzzle Winx kızı Layda Glamix in puzzle oyunu. En kısa zamanda puzzle bitirmelisin. Zaman ilerliyor. Bulamadıkların için soru işareti simgesine tıklaman yeterli.

Winx Meyve Parkı Winx Meyve Parkı Play butonuna tıklayarak açılan oyunumuzda, Winx Kızlarımız, meyve şehrinde, üzerinde bulundukları tahtirevalliden birbirlerini yukarı doğru fırlatarak meyveleri toplamak istiyorlar; fakat sizin yardımınıza ihtiyaçları var. Mouse ile oynanan oyunumuzda tüm bu fırlatma işlemlerini yapabilir ve daha çok meyve toplayarak daha fazla puan kazanabilirsiniz. Winx Kızlarına gerekli yardımı yaptığımız taktirde Onlar' ın daha fazla meyve toplamalarını sağlayabiliriz. Meyveler Winx Kızlarını, Winx kızları da bizim yardımımızı bekliyor.

Winx Kızı Giydirme Winx Kızı Giydirme Bu oyunumuzda Winx kızlarından Layla'yı giydiriyoruz. Onun en güzel kız olması gerek. Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Çilek kız oyunları iyi eğlenceler diler.

Winx Hafıza Giydir Winx Hafıza Giydir Kız Oyunları cilekkizoyunlari.org oynanır.İyi eğlenceler.

Winx Gizli Kalpler Winx Gizli Kalpler Winx Gizli Kalpler oyunumuza ''Start'' butonuna tıklayarak giriş yapıyoruz. Oyunumuzda, Winx kızlarımızın bulunduğu çeşitli resimler ve bu resimler içinde küçük ve gizli şekilde bulunan kalpler bulunmaktadır. ''Mouse'' ile oynanan oyunumuzda 5 resim bulunuyor ve herbir resimde 5 adet gizli kalp bulunmaktadır. Bir resimdeki 5 kalpi bulduktan sonra zaman kaybetmeden alt tarafta bulunan ''Sağ'' ve ''Sol'' oklarını tıklayarak diğer bir resime geçebilirsiniz. Bütün kalpleri bulmak için sadece 300 saniyeniz var.

Winx Dünyası Makyajı Winx Dünyası Makyajı Winx Dünyası Makyajı oyunumuza hoşgeldiniz. Oyunumuza ''Play'' butonuna tıklayarak giriş yapınız ve akşam özel bir davet için partiye gidecek olan Winx kızımızın makyajını yapıp, O' na güzel bir elbise giydirerek yardımcı olmaya çalışın. Sol tarafta bulunan kategorilerde tüm makyaj malzemesi ve elbise türleri bulunmaktadır. Son olarak ''Show'' butonuna tıklayarak kızımızın son hlini görebilirsiniz.Oyunumuz ''MOUSE'' ile oynanıyor.

Winx Deniz Kızı Winx Deniz Kızı Winx Deniz Kızı adlı oyunumuzla, Winx kızlarımız sizlere yeniden merhaba diyor. Winx Deniz Kızı adlı oyunumuza, sol tarafta bulunan ''PLAY'' butonuna tıklayarak giriş yapıyoruz. Daha sonra Winx kızlarımızdan biri olan ''Mermaid Layla resmine'' tıklayıp, Layla' yı seçiyoruz ve oyunumuza başlangıç yapıyoruz. Oyunumuzdaki amacımız Layla' yı ''Sağ ve Sol Yön Tuşları'' ile yönlednirip, ''Space-Boşluk'' tuşu ile yüzdürerek bitiş noktasına ulaştırmaktır. Beş hakkımızın olduğu oyunda, canımızın bitmemesi için balıklardan ve diğer deniz canlılarından kaçmalıyız. Ayrıca, yüzdüğümüz esnada, karşımıza çıkacak olan değerli taşları, kalpleri ve yelpazeleri toplayalım. Böylece can ve puanlar kazanalım. kizoyunlari.biz, sizlere çok heyecanlı olan bu macerada, iyi eğlenceler diler.

Winx Club Stella Winx Club Stella Winx Club Stella oyunumuz açıldığında, ''Play'' butonuna tıklayarak giriş yapıyoruz. ''Mouse'' ile oynanan oyunumuzda, güzel Winx Kızımız, kendisini en güzel şekilde giydirebilecek ve makyaj yapacak, hayal gücüne güvenen arkadaşları bekliyor. Oyun alanının sağ tarafında bulunan elbiseler ve aksesuarlarla Winx Kızımızı en güzel şekilde giydirebilir ve makyaj yapabiliriz. Severek oynayacağınız bu güzel oyunda, herkese iyi eğlenceler dileriz.