Terzi Ayşe Oyunu

Terzi Ayşe Oyunu oyunu 3373 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 11 puan. Oyun Oyna

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Terzi Ayşe Oyunu Terzi Ayşe Oyunu ; Terzi Ayşe adlı oyunumuza hoşgeldiniz. Oyunumuzda, sevimli kızımız Ayşe annesiyle beraber dikiş yapıyor ve sizlerin yardımını bekliyor. Ayşe' ye yardım ederek O' nu mutlu etmek sizine elinizde. Oyunumuza ''Play'' butonuna tıklayarak giriş yapınız ve Ayşe ile beraber dikiş yapmanın tadını çıkarın. Oyunumuz ''MOUSE'' ile oynanıyor.


Oyun Oyna

ReklamlarTerzi Ayşe Oyunu Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Winx Bisiklet Oyunu Winx Bisiklet Oyunu Sevilen kahramanlarımızdan Winx kızlarımız bu kez bisiklet sürüyor. Sizler de bu heyecana ve eğlenceye ortak olmak istiyorsanız hemen oyuna başlayın. Winx ile bisiklet macerasına siz de katılın. Oyuna ''Play'' butonuna tıllayrak giriş yapıyoruz ve sonrasında sizlere oyunun ''Yön Tuşları'' ile oynandığına dair bir bilgi veriliyor. Mouse' abir defa tıklayarak oyuna başlıyorsunuz. Engellere dikkat edin. Engellerin üstünden zıplayarak, onlara çarpmaktan kaçının ve boşluklara düşmemeye çalışın. Kısıtlı bir süreniz olduğunu unutmayın.

Tırnak Süsleme Oyunu Tırnak Süsleme Oyunu Davetli olduğu düğüne gitmek için, süslenme konusnda sizlerden yardım bekleyen kızımızın tırnaklarını en güzel şekilde süsleme görevi sizleri bekliyor. Sizlere gösterilen adımları takip ederek tırnakları süsleyin ve zengin aksesuarlarla bu tırnakları dikkat çekici bir hale getirin. Oyunumuz ''MOUSE'' ile oynanıyor.

Terzi Ayşe Oyunu Terzi Ayşe Oyunu Terzi Ayşe adlı oyunumuza hoşgeldiniz. Oyunumuzda, sevimli kızımız Ayşe annesiyle beraber dikiş yapıyor ve sizlerin yardımını bekliyor. Ayşe' ye yardım ederek O' nu mutlu etmek sizine elinizde. Oyunumuza ''Play'' butonuna tıklayarak giriş yapınız ve Ayşe ile beraber dikiş yapmanın tadını çıkarın. Oyunumuz ''MOUSE'' ile oynanıyor.

Tahtlar Oyunu Giydirme Tahtlar Oyunu Giydirme Game of Thrones (Tahtlar Oyunu) dizisinin makyaj oyunu sizlerle. Yapmanız gereken mouse'unuzla sol alttan makyaj yapıp giydirmek istediğiniz cinsiyeti seçebilir ve kendi zevkinize göre tahtlar oyunu dizisinin oyuncularını giydirebilirsiniz. Background'dan arka temayı değiştirerek daha hoş görsellik katabilirsiniz. İyi  Eğlenceler..

süslenme oyunu süslenme oyunu www.cilekkizoyunlari.org iyi eğlenceler diler arkadaşlar

Silahla adam vurma oyunu Silahla adam vurma oyunu Çağ savaşı

Sevimli Kızın Ev Temizleme Oyunu Sevimli Kızın Ev Temizleme Oyunu Sevimli Kızın Ev Temizleme Oyunu' na hoşgeldiniz. Oyunumuzda, kızımız her bir bölümde evinin çeşitli odalarını temizlemeye çalışıyor ve bu konuda sizlerden yardım bekliyor. Sizler de kızımıza yardım ederek, bir an önce temizliğin bitmesine katkıda bulunun. Oyunumuza "Play" butonuna tıklayarak giriş yaptıktan sonra temizliğe başlayın ve elinizi çabuk tutun. Unutmayın, çöpleri çöp kovasına, oyuncakları oyuncak sepetine koyarken, kitap gibi diğer eşyaları da kütüphane tarzı bulunması gerektiği yerlere yerleştireceksiniz. Bütün temizliği bitirdikten sonra diğer odaları temizlemeye geçebilirsiniz. Oyunumuz "MOUSE" ile oynanıyor.

Kuş Patlatma Oyunu Kuş Patlatma Oyunu Kuş Patlatma oyunumuza ''Play'' butonuna tıklayıp giriş yaptıktan sonra, ''Space-Boşluk'' tuşuna basarak oyuna başlayın. Oyundaki amacımız, bize fırlatmak için verilen kuşu, aynı renkten olan kuşların yanına yerleştirmek ve böylece puan kazanmak. 3 aynı renkten kuşu yanyana getirmelisiniz ve oyun alanında bulunan kuşları mümkün olduğunca azaltmalısınız. Oyunumuz ''MOUSE'' ile oynanıyor.

Kedi Köpek Kavgası Oyunu Kedi Köpek Kavgası Oyunu Kedi Köpek Kavgası Oyunumuza  ''Start'' ve ''Let' s Play'' butonlarına tıklyıp giriş yaptıktan sonra, oyunu oynamak istediğiniz oyuncu sayısına göre 1 Player veya 2 Player butonlarından birine tıklayarak oyunu oynamaya başlıyoruz. Oyuu oynarken yapacağımız atışlarda, üst taratfta bulunan ''Wind'' yani ''Rüzgar'' butonuna dikkat ediyoruz. Wind' de bulunan "ok" hangi tarafı gösteriyorsa, rüzgar o tarafa esmektedir. Çünkü yapacağımız atışlar, rüzgarın yönünden ve şiddetinden fazlasıyla etkilenmektedir. Ayrıca üst tarafta sağlı sollu bulunan kırmızı güç çubuklarına dikkat etmelisiniz. Kimin gücü daha çabuk biterse, o oyuncu oyunu kaybedecektir. Oyunumuz ''MOUSE'' ile oynanıyor.