Selinin Berber Dükkanı

Selinin Berber Dükkanı oyunu 1219 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 1 puan. Oyun Oyna

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Selinin Berber Dükkanı Selinin Berber Dükkanı ; Oyun ön yüklemesi bitince PLAY GAME butonuna basarak oyunu açıyorsunuz.Daha sonra oyun başladığında kapıdan içeri gelen müşterileri Mouse ile tutarak boş koltuklara oturtuyorsunuz daha sonra müşterilerin üst kısmında ne istedikleri ve nasıl istediklerini gösteren baloncuklar çıkacaktır burada dikkat etmeniz gereken müşterinin istediğini doğru şekilde yapabilmek bunun için sol bölümde bulunan makas , boyama , yıkama işlemlerinden hangisini yapacaksanız onu Mouse ile seçerek doğru olan müşterinin üstüne getiriyorsunuz daha sonra size müşteriye hangi modeli yada hangi rengin doğru olduğunu soruyor burada ilk geldiğinde müşterinin üstünde bulunan baloncuktaki seçeneği seçerek müşterimizi memnun bir şekilde yollayıp ileri bölümlere geçiş yapabiliyoruz.


Oyun Oyna

ReklamlarSelinin Berber Dükkanı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Sindy Oyuncak Dükkanı Sindy Oyuncak Dükkanı Sindy Oyuncak Dükkanı Oyunu ve Sindy Oyuncak Dükkanı oyunlarının en güzellerini Kız oyunları cilekkizoyunlari.org'da oyna.

Selinin Berber Dükkanı Selinin Berber Dükkanı Oyun ön yüklemesi bitince PLAY GAME butonuna basarak oyunu açıyorsunuz.Daha sonra oyun başladığında kapıdan içeri gelen müşterileri Mouse ile tutarak boş koltuklara oturtuyorsunuz daha sonra müşterilerin üst kısmında ne istedikleri ve nasıl istediklerini gösteren baloncuklar çıkacaktır burada dikkat etmeniz gereken müşterinin istediğini doğru şekilde yapabilmek bunun için sol bölümde bulunan makas , boyama , yıkama işlemlerinden hangisini yapacaksanız onu Mouse ile seçerek doğru olan müşterinin üstüne getiriyorsunuz daha sonra size müşteriye hangi modeli yada hangi rengin doğru olduğunu soruyor burada ilk geldiğinde müşterinin üstünde bulunan baloncuktaki seçeneği seçerek müşterimizi memnun bir şekilde yollayıp ileri bölümlere geçiş yapabiliyoruz.

Saranın Dondurmacı Dükkanı Saranın Dondurmacı Dükkanı Sara's dondurma durak güzel plajı Hawaii açıldı. Bu kadar çok insan burada ve Sara takı o needs your help meşgul olmak ister. Kız oyunları cilekkizoyunlari.org iyi eğlenceler diler.

Paris Dükkanı Paris Dükkanı Paris dükkanı oyununda oyuncuyu seçtikten sonra Play butonuna basarak oyunu başlatın. Daha sonra mouse kontrolü sayesinde oyunda ilerleyebilir, size verilen bir mikrat para ile harcamalar yapabilirsiniz. Kız oyunları iyi eğlenceler diler.

Parfüm Dükkanı Parfüm Dükkanı Parfüm dükkanı 2 oyunumuzda dükkanımıza gelen müşterilerimiz hayallerindeki parfümleri söylüyorlar ve bizde onlara o parfümleri yaparak para kazanıyoruz.

Meyve Dükkanı Meyve Dükkanı Meyve dükkanı Bir manav dükkanı güzel desenleri ve renkli tasarımı ile tüm müşterileri kendine çeker. Yukarıdaki menüyü kullanarak meyve dükkanını istediğin şekilde dekore edebilirsiniz. Hatta daha sonra işe alacağın yardımcıların bile olabilirsiniz.

Mario Berberde Mario Berberde Mario Berberde Mario macera peşinde koşmaktan artık çok yorulmuştur. Ve kendine bakım yaptırmanın zamanı gelmiştir.Gittiği berberde ona yardımcı olmalısınız. Saç modelini değiştirebilirsiniz. Kaşlarını, bıyıklarını, ten rengini değiştirebilirsiniz.

Makyaj Dükkanı Dekoru Makyaj Dükkanı Dekoru Makyaj Dükkanı Dekoru adlı oyunumuzda ilk olarak dolapların yerlerini belirleyin ve sonrasında makyaj malzemelerini müşterilerin en iyi göreceği şekilde raflara yerleştirin. Oyunumuz "Mouse" ile oynanıyor.