İki Kişilik Kız Bisiklet Oyunu

İki Kişilik Kız Bisiklet Oyunu oyunu 7056 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 3 puan. Oyun Oyna

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

İki Kişilik Kız Bisiklet Oyunu İki Kişilik Kız Bisiklet Oyunu ; Bisikletçi Kız Kardeşler, engellerle dolu bir dağ yolunda keyifli bir bisiklet sürüşüne çıkıyorlar. Bu gezintideki amaçları, engellere takılmadan, en kısa süre içerisinde bitiş noktasına varmak. İki Kişilik Kız Bisikleti oyunumuz yüklendikten sonra, menüden oyuncu sayısını  seçiyoruz. oyunu tek kişi oynayacaksak ''One Player'' butonunu, eğer iki kişi oynayacaksak ''Two Players'' butonunu tıklayoruz ve sonra oyuncumuzu seçerek, oyunumuza giriş yapıyoruz. Yoldaki çamurlara, taşlara ve tahtalara takılmadan ilerlemeye çalışıyoruz. Ayıca yolda gördüğümüz kaplumbağaları toplamaya çalışıyoruz. Ayrıca zamana karşı yarıştığımızı da unutmayalım. İlk bölümü bitirdikten sonra, sağ alt köşedeki ''Next Level'' yazısına tıklayarak bir sonraki bölüme geçiyoruz. İki kişilik de oynanabilen bu oyunda, birinci oyuncu ''Yön Tuşları'' ile oynarken, ikinci oyuncu ise ''W,A,S,D'' tuşlarıyla ilerlemektedir. ,bu eğlenceli ve keyifli oyunda herkese iyi eğlenceler dileriz.


Oyun Oyna

Reklamlarİki Kişilik Kız Bisiklet Oyunu Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zor Frikik Zor Frikik Topun yönünü şiddetinini ve falso ayarını yaparak kaleye göndermek. Daha sonra ise tekrar vuruş yapmalısınız. Size verilen süre içerisinde tüm vuruşları gol yapmaya çalışmalısınız.

Zombie Kız Zombie Kız Zombie Kız oyunumuzda korkunç zombimizi fare yardımı ile giydireceğiz.cilekkizoyunlari.org Kız oyunları kategorisi ile iyi eğlenceler diler.

Yağmurdaki Kız Yağmurdaki Kız Sevimli çocuk okuldan eve dönüyor. Ama yolda yağmura yakalanmış. Kıyafetleri ıslandı. Siz güzel kuru kıyafetler seçin. Çocuk eve vardığında mutlu olacak

Winx Kızı Giydirme Winx Kızı Giydirme Bu oyunumuzda Winx kızlarından Layla'yı giydiriyoruz. Onun en güzel kız olması gerek. Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Çilek kız oyunları iyi eğlenceler diler.

Winx Deniz Kızı Winx Deniz Kızı Winx Deniz Kızı adlı oyunumuzla, Winx kızlarımız sizlere yeniden merhaba diyor. Winx Deniz Kızı adlı oyunumuza, sol tarafta bulunan ''PLAY'' butonuna tıklayarak giriş yapıyoruz. Daha sonra Winx kızlarımızdan biri olan ''Mermaid Layla resmine'' tıklayıp, Layla' yı seçiyoruz ve oyunumuza başlangıç yapıyoruz. Oyunumuzdaki amacımız Layla' yı ''Sağ ve Sol Yön Tuşları'' ile yönlednirip, ''Space-Boşluk'' tuşu ile yüzdürerek bitiş noktasına ulaştırmaktır. Beş hakkımızın olduğu oyunda, canımızın bitmemesi için balıklardan ve diğer deniz canlılarından kaçmalıyız. Ayrıca, yüzdüğümüz esnada, karşımıza çıkacak olan değerli taşları, kalpleri ve yelpazeleri toplayalım. Böylece can ve puanlar kazanalım. kizoyunlari.biz, sizlere çok heyecanlı olan bu macerada, iyi eğlenceler diler.

Winx Bisiklet Oyunu Winx Bisiklet Oyunu Sevilen kahramanlarımızdan Winx kızlarımız bu kez bisiklet sürüyor. Sizler de bu heyecana ve eğlenceye ortak olmak istiyorsanız hemen oyuna başlayın. Winx ile bisiklet macerasına siz de katılın. Oyuna ''Play'' butonuna tıllayrak giriş yapıyoruz ve sonrasında sizlere oyunun ''Yön Tuşları'' ile oynandığına dair bir bilgi veriliyor. Mouse' abir defa tıklayarak oyuna başlıyorsunuz. Engellere dikkat edin. Engellerin üstünden zıplayarak, onlara çarpmaktan kaçının ve boşluklara düşmemeye çalışın. Kısıtlı bir süreniz olduğunu unutmayın.

Tırnak Süsleme Oyunu Tırnak Süsleme Oyunu Davetli olduğu düğüne gitmek için, süslenme konusnda sizlerden yardım bekleyen kızımızın tırnaklarını en güzel şekilde süsleme görevi sizleri bekliyor. Sizlere gösterilen adımları takip ederek tırnakları süsleyin ve zengin aksesuarlarla bu tırnakları dikkat çekici bir hale getirin. Oyunumuz ''MOUSE'' ile oynanıyor.

Terzi Ayşe Oyunu Terzi Ayşe Oyunu Terzi Ayşe adlı oyunumuza hoşgeldiniz. Oyunumuzda, sevimli kızımız Ayşe annesiyle beraber dikiş yapıyor ve sizlerin yardımını bekliyor. Ayşe' ye yardım ederek O' nu mutlu etmek sizine elinizde. Oyunumuza ''Play'' butonuna tıklayarak giriş yapınız ve Ayşe ile beraber dikiş yapmanın tadını çıkarın. Oyunumuz ''MOUSE'' ile oynanıyor.

Tavuk Kızartması Tavuk Kızartması Akşam yemeğinde herkes sizden güzel bir tavuk ziyafeti bekliyor. Öyleyse hemen işe koyulalım ve tavukları kızartmaya başlayalım. Oyuna "Play" butonu ile giriş yapın ve yönergeleri takip ederek Tavuk Kızartması yemeğini servise hazırlayın. "MOUSE" ile oynanan oyunumuzda, herkese iyi eğlenceler dileriz