Güzel Peri Kızı

Güzel Peri Kızı oyunu 1070 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 puan. Oyun Oyna

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Güzel Peri Kızı Güzel Peri Kızı ; Oyunda herkese bol eğlenceler dileriz. Oyunu "Mouse" ile oynayabilirsiniz.


Oyun Oyna

ReklamlarGüzel Peri Kızı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Winx Kızı Giydirme Winx Kızı Giydirme Bu oyunumuzda Winx kızlarından Layla'yı giydiriyoruz. Onun en güzel kız olması gerek. Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Çilek kız oyunları iyi eğlenceler diler.

Winx Deniz Kızı Winx Deniz Kızı Winx Deniz Kızı adlı oyunumuzla, Winx kızlarımız sizlere yeniden merhaba diyor. Winx Deniz Kızı adlı oyunumuza, sol tarafta bulunan ''PLAY'' butonuna tıklayarak giriş yapıyoruz. Daha sonra Winx kızlarımızdan biri olan ''Mermaid Layla resmine'' tıklayıp, Layla' yı seçiyoruz ve oyunumuza başlangıç yapıyoruz. Oyunumuzdaki amacımız Layla' yı ''Sağ ve Sol Yön Tuşları'' ile yönlednirip, ''Space-Boşluk'' tuşu ile yüzdürerek bitiş noktasına ulaştırmaktır. Beş hakkımızın olduğu oyunda, canımızın bitmemesi için balıklardan ve diğer deniz canlılarından kaçmalıyız. Ayrıca, yüzdüğümüz esnada, karşımıza çıkacak olan değerli taşları, kalpleri ve yelpazeleri toplayalım. Böylece can ve puanlar kazanalım. kizoyunlari.biz, sizlere çok heyecanlı olan bu macerada, iyi eğlenceler diler.

Venedikli Güzel Venedikli Güzel Dünya üzerinde görebileceğiniz en güzel şehirlerden biri. Bir rüya şehri, bir masal şehridir Venedik. Şehrin büyüsüne kapılmış ve oraya yerleşmiş güzel kızı giydirin.

Uyuyan Güzel Uyuyan Güzel Masalların ünlü kahramanı uyuyan güzeli bu oyunda giydirin ve prensin sihirli öpücüğü ile onu hayata döndürün. Bu oyunu oynayabilmek için fareyi kullanın. Fare ile yan menüde bulunan seçim bölümlerinden dilediğiniz gibi seçimler yapabilirsiniz.

Teknedeki Güzel Teknedeki Güzel Bu oyunda tekneyle seyahate çıkmış olan sevimli kızı sol tarafta bulunan butonlar sayesinde güzel bir şekilde giydirin.

Tatlı Kızı Giydir 2 Tatlı Kızı Giydir 2 Tatlı Kızı Giydir 2 adlı oyunumuza hoşgeldiniz. Oyunumuza ''Play'' butonuna tıklayıp giriş yaptıktan sonra, ''MOUSE'' yardımı ile oyun alanının üst tarafında bulunan makyaj kategorileriyle Tatlı Kızımızın makyajını yapmaya başlıyoruz. Kızımız güzelleşmek adına sizlerden yardım istiyor ve siz değerli ziyaretçilerimiz de, elbette O' nun bu isteğini geri çevirmeyeceksinizdir.

Su Perisi Su Perisi Su Perisini uyumlu bir şekilde giydirin. iyi eğlenceler arkadaşlar

Şık Orman Perisi Şık Orman Perisi Ormanın huzuru ve güzelliğinden sorumlu perimizi kendi zevkimize göre ve en güzel şekilde giydireceğiz.

Sevimli Peri Kızı Sevimli Peri Kızı Oyunda herkese başarılar dileriz. Oyunu "Mouse" ile oynuyorsunuz. Kizoyunlari.biz iyi eğlenceler diler.

Sevimli Kızın Ev Temizleme Oyunu Sevimli Kızın Ev Temizleme Oyunu Sevimli Kızın Ev Temizleme Oyunu' na hoşgeldiniz. Oyunumuzda, kızımız her bir bölümde evinin çeşitli odalarını temizlemeye çalışıyor ve bu konuda sizlerden yardım bekliyor. Sizler de kızımıza yardım ederek, bir an önce temizliğin bitmesine katkıda bulunun. Oyunumuza "Play" butonuna tıklayarak giriş yaptıktan sonra temizliğe başlayın ve elinizi çabuk tutun. Unutmayın, çöpleri çöp kovasına, oyuncakları oyuncak sepetine koyarken, kitap gibi diğer eşyaları da kütüphane tarzı bulunması gerektiği yerlere yerleştireceksiniz. Bütün temizliği bitirdikten sonra diğer odaları temizlemeye geçebilirsiniz. Oyunumuz "MOUSE" ile oynanıyor.