Bush Sosisli Sandviç

Bush Sosisli Sandviç oyunu 4797 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 25 puan. Oyun Oyna

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Bush Sosisli Sandviç Bush Sosisli Sandviç ; Eski Amerika Başkanı Georghe Bush bu oyunda sandviç satıyor. Hem de sosisli. Ona yardım etmeliyiz. Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Çilek kız oyunları iyi eğlenceler diler.


Oyun Oyna

ReklamlarBush Sosisli Sandviç Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

lezzetli Sandviç Yap lezzetli Sandviç Yap Okuldan geldikten sonra hemen birşeyler yemek isteriz. Ancak bazen yemek hazır olmayabilir. Bu gibi durumlarda alternatif yöntemler arıyoruz. Bunlardan en basiti "Lezzetli Sandviç Yap"mak diyebiliriz. Çünkü basit malzemeler ile hazırlanan sandviçler karnımızıda kolayca doyurabiliyor. Bu oyunumuzda sandviç yapacaksınız ama öyle basit olanlardan değil. Tam aksine biraz uğraşacaksınız. Ama uğraştığınıza fazlasıyla değecek. Çünkü en lezzetli sandviçi siz yapacaksınız. "PLAY" butonu ile oyunumuza giriyorsunuz. Oyuna başladıktan sonra hemen mutfağa giriyorsunuz. Gerekli malzemeleri önünüze koyduktan sonra hemen başlıyorsunuz. İlk önce sandviçin hamurun yapmak için uğraşacaksınız. Bunun için malzemeleri kullanın. Oyun size nasıl kullanmanız gerektiğini anlatıyor. Onları uygulayın. Hamurunuzu hazırladıktan sonra diğer işlemlere geçeceksiniz. Yeni oyun sizlere en güzel yemek oyunlarını oynatıyor. Bizden ayrılmayın!

Bush Sosisli Sandviç Bush Sosisli Sandviç Eski Amerika Başkanı Georghe Bush bu oyunda sandviç satıyor. Hem de sosisli. Ona yardım etmeliyiz. Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Çilek kız oyunları iyi eğlenceler diler.