Giydirme Oyunları

0/6

Giydirme Oyunları

Miley Cyrus Giydir Miley Cyrus Giydir Miles Cyrus'u gecenin en güzel kadını yapmak için en güzel giysileri ona giydiriyoruz. Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Çilek kız oyunları iyi eğlenceler diler.

Gelini Giydirme Gelini Giydirme Cilekkizoyunlari.org size çok güzel bir oyun hazırladı. Bu oyunda kızımıza en çok yakışacak gelinlik modellerini seçip ona giydiriyoruz ve düğün için onu hazırlıyoruz. Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Çilek kız oyunları iyi eğlenceler diler.

Partiye Hazırlık Partiye Hazırlık Güzel kızımız Melissa okulunda düzenlenecek olan önemli bir partiye katılacak. Ama ne giyeceğini bilmiyor. Ona yardım eder misiniz ? Cevabınız evet ise hemen onu giydirmeye başlayın ve onu gecenin en güzel kızı yapın! Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Çilek kız oyunları iyi eğlenceler diler.

Çiftlikte Giyim Çiftlikte Giyim Güzel kızlarımız Bella ve Sarah çiftlik yaşamına alışamamışlar. Onlara güzel elbiseleri giydirmeli ve makyajlarını yapmalısınız. Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Çilek kız oyunları iyi eğlenceler diler.

Barbie Giydirme Barbie Giydirme Bu giydirme oyunumuzda sevimli kızımız Barbie'yi en güzel şekilde giydireceğiz. Oyunumuzu oynamak için mouse kullanabilirsiniz. Çilek kız oyunları iyi eğlenceler diler.

Barbie Okulda Barbie Okulda Güzel kızımız Barbie okula yeni başlayacak fakat ne giyeceğini bilmiyor. Ona yardım edip onu en güzel şekilde giydirmeliyiz. Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Çilek kız oyunları iyi eğlenceler diler.

Winx Kızı Giydirme Winx Kızı Giydirme Bu oyunumuzda Winx kızlarından Layla'yı giydiriyoruz. Onun en güzel kız olması gerek. Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Çilek kız oyunları iyi eğlenceler diler.

Balo Kızı Balo Kızı Bu oyunumuzda kızımız baloya hazırlanacak. Baloya hazırlanan kızımızı en güzel ve en şık olacağı şekilde giydirmeliyiz. Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Çilek kız oyunları iyi eğlenceler diler.

Justin'i Giydir Justin'i Giydir Bu oyunumuzda küçük yıldız Justin Bieber'i en güzel şekilde giydirmeye çalışacağız. Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Çilek kız oyunları iyi eğlenceler diler.

Medya Giysileri Medya Giysileri Ünlü şarkıcımızı en güzel şekilde giydirerek ve ona bir gözlük takarak medyaya yakalanmasını önlüyoruz. Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Çilek kız oyunları iyi eğlenceler diler.

Hemşire Giysileri Hemşire Giysileri Tatlı ve çekici hemşiremizi en güzel şekilde giydirerek onu süslüyoruz. Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Çilek kız oyunları iyi eğlenceler diler.

Motosiklet Güzeli Motosiklet Güzeli Motosiklet güzeli oyununda kategorilerdeki elbiseleri seçip sporcu kızımıza giydiriyoruz ve onu süslüyoruz. Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Çilek kız oyunları iyi eğlenceler diler.

Gelinlik Giydirme Gelinlik Giydirme Güzel ve sevimli kızımız Sindy artık büyüdü ve evleniyor. Onun en güzel elbiseleri ve gelinlikleri giymesini sağlamalısınız. Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Çilek kız oyunları iyi eğlenceler diler.

Bebek Giysileri Bebek Giysileri Küçük tatlı bebeğimizin çeşit çeşit elbiseleri arasından en güzel olanını seçip bebeğe giydiriyoruz. Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Çilek kız oyunları iyi eğlenceler diler.

Kızıl Saç Tasarımı Kızıl Saç Tasarımı Kızıl saçlı ve bir o kadar da güzel olan süperstar kızımızı en güzel şekilde giydirip süslüyoruz. Oyunu mouse ile oynayacaksınız. Çilek kız oyunları iyi eğlenceler diler.

Güzel Kız ve Atı Güzel Kız ve Atı Güzel kovboy kızımızın çok görkemli bir atı var. Kızı ve atı en güzel şekilde giydirip süslemek de sizlere düşüyor. Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Çilek kız oyunları iyi eğlenceler diler.

Güzel Hemşireler Güzel Hemşireler Resimdeki güzel hemşireleri en güzel şekilde giydirip onlara makyaj yapıyoruz. Amacınız en kısa sürede onları güzeller güzeli yapmak. Oyunu mouse ile oynayacaksınız. Çilek kız oyunları iyi eğlenceler diler.

Moda Tasarımı Moda Tasarımı Kızıl saçlı güzel kızımızı en güzel şekilde giydirip onu süslemeliyiz. Amacınız en kısa sürede oyunu tamamlayıp kızımızı sokağa çıkarmak. Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Çilek kız oyunları iyi eğlenceler diler.

0/6