Polly Tekerlekli Paten

Polly Tekerlekli Paten oyunu 6414 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 14 puan. Oyun Oyna

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Polly Tekerlekli Paten Polly Tekerlekli Paten ; Polly tekerlekli patenleriyle parkta tüm hünerlerini sergilemek istiyor. Tek sorun parka kaymaya gitmeden önce en güzel kıyafetlerini giymek istiyor. İstersen sen ona yardım edebilirsin.


Oyun Oyna

ReklamlarPolly Tekerlekli Paten Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Sokak Pateni Sokak Pateni Bu oyunda sokakta paten ile bir gezi yapıyoruz. Oyunu yön tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Çilek kız oyunları iyi eğlenceler diler.

Pollynin Evi Pollynin Evi Polly Pocket ın evinde, gizlenmiş minişleri buluyoruz. Polly nin evinde 1 oda,bir salon,bir mutfak,bir banyo ve birde veranda bulunda bulunmakta. Oyunda tüm evi gezin ve listedeki minişleri bulmaya çalışın.,Polly Pocket Oyunları,Oyunun sağ alt köşesindeki listeye tıklayın ve listede yer alan Minişleri bulun.Kız Oyunları cilekkizoyunlari.org da oynanır.iyi eğlenceler.

Polly Tekerlekli Paten Polly Tekerlekli Paten Polly tekerlekli patenleriyle parkta tüm hünerlerini sergilemek istiyor. Tek sorun parka kaymaya gitmeden önce en güzel kıyafetlerini giymek istiyor. İstersen sen ona yardım edebilirsin.

Polly Tatilde Polly Tatilde Polly de diğer insanlar gibi tatili çok seviyor. Noel ve yeni yıl tatiliyle birlikte dinlenmek için yaklaşık 1 haftalık süresi var. Polly tatilinin son gününü arkadaşlarıyla birlikte geçirmek istiyor ve onların karşısına şirin ve rahat bir kıyafetle çıkmak istiyor.

Polly Sınıfta Makyaj Polly Sınıfta Makyaj Güzel ve sevimli kızımız Polly sınıfta makyaj yapmak istiyor fakat okul yönetimi buna izin vermiyor. Onun gizlice makyaj yapmasına yardımcı olmalıyız. Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Çilek kız oyunları iyi eğlenceler diler.

Polly Saklı Sayılar Polly Saklı Sayılar Mini Peri Chatta ya Polly Pocket resimleri içine gizlenmiş sayıları bulmasında yardım edeceğiz.Oyunumuzda FARE ile merceği kullanacağız.Yanlış yere tıklarsan puanımız azalacak.Kız Oyunları cilekkizoyunlari.org da oynanır.iyi eğlenceler.

Polly Saklı Harfler Polly Saklı Harfler Polly Pocket Saklı Alfabe oyunda gizlenmiş harfleri buluyoruz. Eğer 90 saniye içinde herhangi bir leveli bitirirsen, oyundaki 1. görevi tamamlamış olursınız. 2. göreviniz gizli altın paralarının tümünü bulmak. 3. görev tüm level leri bitirmek. 4. görev ise gizli sembolu bulmak.Oyunumuzu FARE ile oynayacağız.Kız Oyunları cilekkizoyunlari.org da oynanır.iyi eğlenceler.

Polly Pocket Şov Polly Pocket Şov Kız Oyunları cilekkizoyunlari.org da oynanır.iyi eğlenceler.

Polly Pocket Kampta Polly Pocket Kampta Polly Pocket ve arkdaşları doğa gezisi için yaz kampına giderler. Polly kampa giderken, kapm malzemlerini yola düşürür ve Scooter ı ile bu eşyaları toplamaya çıkar.Polly in üzerine gelerek, onu zıplatabilir, FARE nin sol tuşuna basarak, onu hızlandırabilirsiniz.Kız Oyunları cilekkizoyunlari.org da oynanır.iyi eğlenceler.

Polly Pocket Giydir Polly Pocket Giydir Polly Pockete en yeni elbiseleri giydireceğiz..Kız Oyunları cilekkizoyunlari.org da oynanır.iyi eğlenceler.