Çilek Kız Yapboz Oyunları

0/0

Çilek Kız Yapboz Oyunları

Çilek kız yapboz oyunları - Çilek kız yapboz oyunları oyna

Dilimli Çilek Kız Dilimli Çilek Kız Dilimli çilek kız oyunu çok güzel vakit geçireceğiniz dilim dilim bir oyun. Çilek kız oyunları iyi çilek kız oyunları oyna diler.

Çilek Kız Yapboz Çilek Kız Yapboz Çilek kız resim parçalarını en kısa sürede birleştirmemiz isteniliyor. Çilek kız oyunları iyi çilek kız oyunları oyna diler.

Çilek Kız Puzzle Çilek Kız Puzzle Çilek Kız resimlerinin parçaları birbirine karıştı. Onları uygun yere yerleştirerek, resimi tamamlayın. Oyunda mause kullanın. Farenin sol tuşu ile bir parçayı seçin ve değiştirmek istediğiniz parçaya tıklayıp yerlerini değiştirin.

İntikam Vakti İntikam Vakti Macera oyunları kategorisinde yer alan bu oyuna başlamak için Start Game butonuna tıklayın. Düşmanlara karşı intikam almaya hazır mısınız? Oyunda kahramanımızı yönlendirerek düşmanları yok edin. Size verilen silahlar ile binada ki pusuya yatan düşmanlarla hesaplaşma vakti. Hem klavye hemde fareyle oynanan bu oyunda klavyenin WASD tuşlarıyla kahramanımızı yönlendirerek R tuşuyla şarjör değiştirin. Düşmanlara ateş etmek içinde farenin sol tuşunu kullanın.

0/0