Çilek Kız Oyunları

1/2

Çilek Kız Bahçe Çilek Kız Bahçe Bahçedeki büyüyen papatya üzerinde Çilek Kız a Mevye Toplamasında yardımcı oluyoruz. Oyunda en çok puanı kazanmak istiyorsan , aynı tür mevyeleri toplayıp, (mesela 3 çilek) su damlacığı almak. Her mevye 50 puan kazandırıyor. ard arda 3 çilek ve su alırsan puanın katlanıyor. (50 + 100 + 150). Oyuna START ve OK yazılarına tıklayarak başlayabilirsin. Oyun FARE ile oynanıyor.Kız Oyunları burada oynanır.iyi eğlenceler.

Çilek Kız İp Atlama Çilek Kız İp Atlama Çilek kızımızla ip atlayacağız.Kız Oyunları burada oynanır.iyi eğlenceler.

Çilek Kızı Boya 2 Çilek Kızı Boya 2 Çilek kızımızı en güzel şekilde boyayacağız.Kız Oyunları burada oynanır.iyi eğlenceler.

Çilek Kız Dekorasyon Çilek Kız Dekorasyon Çilek kızımızla en güzel dekorları yapmaya çalışacağız..Kız Oyunları burada oynanır.iyi eğlenceler.

Çilek Kız Dans Çilek Kız Dans Çilek kızımız dans edicek dans edebilmesi için solda hangi meyve yanıyorsa fare ile ona basmamız gerekiyor.Kız Oyunları burada oynanır.iyi eğlenceler.

Çilek Kız Dansı Çilek Kız Dansı Bir çok şeye kabileti olan Çilek kız bu kez bize dans etmeyi öğretecek.Oyuna START ile başlayın. SARI yanan nesnelere sıra ile tıklaman gerekiyot.Çilek kızın verdiği komutları aklında tutmalısın.

Çilek Kız Kelebek Yakalama Çilek Kız Kelebek Yakalama Çilek Kız bu kez kelebeklerin peşinde. Kelebekleri yakından incelemek için onları yakalaması gerekiyor. Oyuna START a basarak başla. YÖN TUŞLARI ile Çilek Kızı yönlendir, BOŞLUK tuşu ile kelebekleri yakala.

Çilek Kız Meyve Suyu Yapma Çilek Kız Meyve Suyu Yapma Bahçedeki büyüyen papatya üzerinde Çilek Kız a Mevye Toplamasında yardımcı oluyoruz. Oyunda en çok puanı kazanmak istiyorsan aynı tür mevyeleri toplayıp, (mesela 3 çilek) su damlacığı almak. Her mevye 50 puan kazandırıyor. ard arda 3 çilek ve su alırsan puanın katlanıyor. (50 + 100 + 150). Oyuna START ve OK yazılarına tıklayarak başlayabilirsin. Oyun Mause ile oynanıyor.

Çilek Kız Dans Ediyor Çilek Kız Dans Ediyor Bir çok şeye kabiliyeti olan Çilek kız bu kez bize dans etmeyi öğretecek. Oyuna START ile başlayın. SARI yanan nesnelere sıra ile tıklaman gerekiyot. Çilek kızın verdiği komutları aklında tutmalısın. İyi Danslar.

Çilek Kız ip atla Çilek Kız ip atla Çilek kızımız ip atlamak istiyor ama ona yardımcı olun. SPACE [Boşluk] Tuşu ile zıplayın.

ÇilekKız Saklambaç ÇilekKız Saklambaç Oyunda saklanan çilek kız ve arkadaşlarını bulup mause yardımı ile onların ustune gelip yakalayın.

ÇilekKız Saklı Sayılar ÇilekKız Saklı Sayılar Çilek Kıza kendi resimleri içine gizlenmiş sayıları bulmasında yardım edermisiniz? Mause ile merceği kullan. Yanlış yere tıklarsan puanın azalır.

Çilek Kız Hafıza Kartı Çilek Kız Hafıza Kartı Çilek kızımızdan bu seferde sizlere güzel bir hafıza ve zeka oyunu. Aynı kartları bulup oyunu başarılı şekilde bitirin.

Gizli Çilekler Gizli Çilekler Çilek Kız Gizli Çilekler Oyununda, 40 tane gizli çilek var, bunları 300 saniye içinde bulmanız gerekiyor. Her Çilek Kız resiminde 5 tane çilek var. Bir resimde 5 tane çilek bulursanız hiç vakit kaybetmeden diğer resme OKLAR yardımı ile geçiş yapın. Oyun MAUSE ile oynanılıyor. Resim değişterimek için oyunda bulunan, sağ ve sol OKa tıklayıp ilerleyebilirsin.

Çilek kız Çilek kız Yön tuşları ile kızın daha çok çilek toplamasına yardım edelim.

Ördek Avla Ördek Avla Nişan Oyunları kategorisinde bulunan heyecan verici Ördek Avla oyununda hedeften kaçmaya çalışan ördekleri tek tek indirin. Her ne kadar nişancı olduğunuzu düşünseniz bile ördekleri vurmak pekte kolay olmayacaktır. Ördek Avla oyunu fare ile oynanmaktadır. Oyunda mermi bitince üstüne tıklayarak şarjörü doldurun.

1/2