Barbi

Barbi oyunu 10110 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 2 puan. Oyun Oyna

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Barbi Barbi ; Barbiemize en güzel şekilde makyaj yapmaya çalışacağız.cilekkizoyunlari.org iyi eğlenceler diler.


Oyun Oyna

ReklamlarBarbi Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yeni Barbie Stili Yeni Barbie Stili Yeni barbie stili adlı oyunumuzda güzel kızımızı güzel bir evin içinde en güzel şekilde giydirmeye çalışacağız ve onun mutlu olmasını sağlayacağız. Oyunu mouse ile oynayacaksınız. Çilek kız oyunları iyi eğlenceler diler.

Veteriner Barbie Veteriner Barbie Mouse ile oynuyoruz.

Sörf Tutkunu Barbie Sörf Tutkunu Barbie Hafta sonu tatilini sörf yaparak değerlendiren güzel barbie kendisini bekleyen azgın dalgalara çıkmadan önce kıyafet seçiminde oldukça zorlanıyor. Beğendiğiniz kıyafet ve sörf malzemelerini seçerek barbienin daha fazla zaman kaybetmesine engel olun. İyi eğlenceler.

Şekerci Barbie Şekerci Barbie Barbie kendine açtığı şekerci dükkanı için yeni kıyafetler seçmek istiyor. Bunun için size aldığı bütün giysileri sunuyor. Amacınız güzeller güzeli Barbie'yi giydirmek ve daha güzel görünmesi sağlamak. Çok çeşitli giysilerin ve aksesuarların yer aldığı oyunda Barbie'in saç stilini bile değiştirebilirsiniz. Oyunda mouse yardımı alarak Barbie'nin sağ ve sol tarafındaki butonları kullanmanız kıyafetleri ve aksesuarları değiştirmenizi sağlar.

Şeker Kız Barbie Şeker Kız Barbie Rengarenk elbiseler, t-shirtler, kot pantolanlar, yeni moda saç modelleri, ayakkabılar ve şekerden yapılmış aksesuarlardan isteidiğinizi seçip kızımızı giydirin.

Roma Prensesi Barbie Roma Prensesi Barbie Roma Prensesi Barbie Birbirinden güzel elbiselerden ona en çok yakışanını seçip giydirin ve bu elbiseye uygun aksesuarlarla süsleyin.

Rock Sultanı Barbie Rock Sultanı Barbie Barbie rock şarkıcımıza en güzel şekilde elbiselerini giydirerek sahneye uygun olarak çıkmasını sağlıyoruz. Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Çilek kız oyunları iyi eğlenceler diler.

Minik Barbie Minik Barbie Güzel minik barbienin en güzel kıyafetlerini seçip giydiriyoruz.

İş kadını Barbie İş kadını Barbie Barbie işe başlamış ve kendine işi için güzel kıyafetler almış. bu kıyafetler arasında ona en çok yakışanı seçmekle görevlisiniz. Oyunumuzda sizlere sunduğumuz giysiler ekranın sağ kısmında yer alacaktır. Bunu yaparkende mouse yardımı almanız gerekli. Kıyafetler arasındaki uyumu dikkate alarak Barbie'yi giydirmeye çalışın. cilekkizoyunlari.org iyi eğlenceler diler.

Gelin Barbie Gelin Barbie Güzel kız Barbie'yi en güzel biçimde, gelinlikleri ile süslüyoruz ve bu özel günde ona yalnız olmadığını hissettiriyoruz. Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Çilek kız oyunları iyi eğlenceler diler.